'Simply Timeless - Aqua', 120 ml

Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
Simply Timeless - Aqua: jouw nieuwe favoriete glijmiddel
Ervaar een nieuwe dimensie van gladheid met het Simply Timeless Aqua-glijmiddel van Wicked Sensual Care. Dit luxe glijmiddel op waterbasis biedt een zijdezacht, langdurig glijden en is bijzonder hydraterend. Ontwikkeld voor de unieke behoeften van jouw lichaam, past het zich naadloos aan je voorkeuren aan en biedt het door zijn unieke formule een ongeëvenaarde ervaring. Met zijn zachte textuur en hoogwaardige mix van Aloe, squalaan en vitamine E is Simply Timeless Aqua de perfecte partner voor je intieme momenten.
Verwen je lichaam
Met Simply Timeless Aqua staat jouw plezier centraal. Of je nu in de menopauze bent of gewoon op zoek bent naar extra verzorgende vocht, dit glijmiddel laat niets te wensen over. De Timeless-collectie is vrij van Glycerin, parabenen en propyleenglycol en kan zelfs dagelijks als vaginale vochtinbrengende crème worden gebruikt. Laat je verwennen door de verjongende ingrediënten en ervaar hoe je huid intensief wordt gehydrateerd.
Voor onvergetelijke momenten
Simply Timeless Aqua biedt niet alleen maximaal comfort maar ook een geruststellend gevoel van veiligheid omdat het vegan is en vrij van dierenmishandeling. De innovatieve formule helpt je optimaal te genieten van je meest sensuele momenten. Probeer het en voel het verschil – je zult nooit meer een ander glijmiddel willen gebruiken. Trakteer jezelf op de ultieme glijmiddelervaring met Simply Timeless Aqua en bestel vandaag nog!
Ingrediënten (INCI): Water (Aqua), Propaandiol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Stevia Rebaudiana Leaf Stem Extract, Squalane, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Tocopherol (Vitamine E), Cellulosegom, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Het merk Wicked
De naam zegt het al: Wicked. Het is nog nooit zo plezierig geweest om stout te zijn, want met de glijmiddelen van het merk Wicked glijdt alles als vanzelf. Het wereldwijd bekroonde merk biedt een breed scala aan glijmiddelen die geur- en smaakloos zijn of juist met interessante geuren. Alle glijmiddelen zijn ontworpen om de zintuigen te prikkelen en voor een ongelooflijke reis van sensualiteit te zorgen – op het hoogste niveau met de beste ingrediënten en altijd vernieuwende speciale collecties.
Artikelnummer.
pm019573_und
Gewicht
148 g
Kleur
ongedefinieerd
Batterij
fair-squared-sensitive-dry-52-mm-10-stuks-pm002591_tra
Inhoudswaarde
120 Milliliter
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Sorry, geen reviews gevonden!