logo
search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Waterglide

300 ml 'Anal', extra ultra langdurig­

2,99
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
300-ml-anal-extra-ultra-langdurig-hy]-Ongedefinieerd-1
Waterglide

300 ml 'Anal', extra ultra langdurig­

(6723)

29,95

-90%

2,99
Prijs incl. 21% BTW
  • vet- en kleurstofvrij, vegan
  • aanbevolen door Fit for Fun
  • Laagsteprijsgarantie
  • geschikt voor alle condooms
  • Beste prijs
  • op waterbasis. Gemaakt in de EU
  • klinisch beoordeeld met 5 sterren

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Of je nu alleen bent met je favoriete toy of samen met je partner, voor plezierige anale seks is een goed glijmiddel essentieel! Dit glij- en sensatiegel is speciaal ontwikkeld voor de behoeften van anaal liefdesspel. De lichte, zijdezachte formule biedt jullie heerlijke, langdurige uren samen en nieuwe, intense ervaringen. Waterglide Anal is geur- en smaakloos en zorgt voor een authentiek liefdesspel.

Aanbevolen door Fit for Fun!

Het bekende fitnessmagazine biedt niet alleen tips voor een perfect lichaam, maar staat hun nieuwsgierige lezers ook bij in erotisch genot. De huidige aanbevelingen vind je hier.

Klinisch getest - uitstekend!

Dermatest 5 Sterne Siegel

Waterglide glijmiddelen bestaan uit hoogwaardige ingrediënten en zijn 'gemaakt in de EU'. De rijke consistentie biedt uitstekende glijeigenschappen en is bijzonder goed voor de huid. Uit klinisch onderzoek door Dermatest GmbH is gebleken dat dit product zeer huid- en vaginaslijmvliesvriendelijk is. Onder dermatologische en gynaecologische controle is dit glijmiddel als 'zeer goed' beoordeeld en biedt het zorgeloos genot bij maximale sensualiteit.

De speciale, vetvrije samenstelling is in water oplosbaar en daardoor gemakkelijk met water af te spoelen. Het is ook kleurstofvrij en laat zelfs in gepassioneerde momenten geen sporen na. Met een dikkere consistentie die aangenaam aanvoelt op de huid en niet plakt, biedt Waterglide Anal uitstekende glij-eigenschappen en is bijzonder zuinig in gebruik. Dit veganistische glijmiddel heeft een speciaal ontwikkelde, latexcondoomveilige formule en is probleemloos met alle condooms te gebruiken voor optimaal genot.

De afgebeelde anaalplug wordt niet meegeleverd.

Ingrediënten:
water, glycerine, hydroxyethylcellulose, fenoxyethanol, allantoïne, benzoïnezuur

Opmerking: Glijmiddelen kunnen de kans op bevruchting verkleinen, maar zijn nooit bedoeld als anticonceptiemiddel.

Glijmiddelen beschermen niet tegen seksueel overdraagbare aandoeningen.

Artikelnummer.

pm004825_und

Kleur

ongedefinieerd

Batterij

fair-squared-sensitive-dry-52-mm-10-stuks-pm002591_tra

Inhoudswaarde

300 Milliliter

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(01/2025)
(11/2024)

Het gleimi

(11/2024)

Geweldig glijmiddel, we bestellen het zeker weer.

(07/2024)

Glijdt zeer goed en houdt lang aan.

(07/2024)

Goed en duurzaam glijmiddel.

(06/2024)

Als je geen siliconen gel wilt, is dit een prima alternatief!

(03/2024)

Uitstekende gel, gewoon een aanrader.

(03/2024)
(02/2024)

Zeer goed glijmiddel, perfect voor anale avonturen met dildo's en vingers. Makkelijk met water af te spoelen.

(02/2024)

Zeer aangenaam en goed verdragen!

smeermiddel "Anal", extra ultra langanhaltend, 300ml ❤️ - Willie.nl