logo
search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Waterglide

100 ml glijmiddel 'Aloe Vera', zachte huid

1,99
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
Waterglide

100 ml glijmiddel 'Aloe Vera', zachte huid

(0)

9,94

-79%

1,99
Prijs incl. 21% BTW
  • geschikt voor alle condooms
  • aanbevolen door Fit for Fun
  • Laagsteprijsgarantie
  • passionele liefdesspellen
  • Beste prijs
  • met aloë vera-extracten
  • opwindend glij- en pleziergel

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Gebruik de verzorgende werking van Aloe Vera voor een ontspannende massage... of voor een spannend avontuur! Deze glij- en belevingsgel is alles wat je nodig hebt. De verzorgende extracten van de Aloe Vera plant zorgen voor een zeer goede huidtolerantie, waardoor deze gel bijzonder geschikt is voor de gevoelige huid. Omdat de gel overeenkomt met de vaginale pH-waarde, verstoort deze de natuurlijke vaginale flora niet, maar ondersteunt deze juist, zodat niets zorgeloos genot in de weg staat! Het glijmiddel zorgt voor langdurige en aangenaam lichte glijprestaties en gepassioneerde liefdesspellen.

Aanbevolen door Fit for Fun!

Het bekende fitnessmagazine biedt niet alleen tips voor een perfect lichaam, maar staat hun nieuwsgierige lezers ook bij in erotisch genot. De actuele aanbevelingen vind je hier.

De speciale, vetvrije samenstelling van het glijmiddel is wateroplosbaar en daardoor eenvoudig met water af te spoelen. Het is ook kleurstofvrij en laat zelfs in gepassioneerde momenten geen sporen na. Met een zijdezachte textuur die een aangenaam huidgevoel geeft en niet plakt, samen met uitstekende glijeigenschappen en optimale efficiëntie, is Waterglide uitstekend geschikt voor een zorgeloos en bevredigend liefdesspel.

Dit veganistische glijmiddel heeft een speciaal ontwikkelde, latexcondoomveilige formule, die zorgt voor onbezorgd gebruik in combinatie met alle condooms, zodat jullie kunnen genieten van het wezenlijke. Uiteraard is de gel dermatologisch getest en klinisch beoordeeld! Kwaliteit gemaakt in de EU!

Ingrediënten:
Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Allantoin, Benzoic Acid

Opmerking: Glijmiddelen kunnen de conceptie verminderen, maar mogen nooit als anticonceptiemiddel worden gebruikt. Glijmiddelen beschermen niet tegen seksueel overdraagbare aandoeningen.

Artikelnummer.

pm007581_und

Kleur

ongedefinieerd

Batterij

fair-squared-sensitive-dry-52-mm-10-stuks-pm002591_tra

Inhoudswaarde

100 Milliliter

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

close icon

Sorry, geen reviews gevonden!

smeermiddel '2:1 Massage & Gleitgel Aloe Vera', 100 ml ❤️ - Willie.nl