100 ml Satisfyer 'Orgasm Gel', op waterbasis.

€ 15,95
-87%
Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
Wat je plannen ook zijn voor vannacht - met het stimulerende Satisfyer Orgasmus Gel wordt het extra opwindend: Dit watergedragen glijmiddel brengt jullie sensuele samenzijn tot leven dankzij de specifieke formule die het orgasme voor vrouwen bevordert. Het verleidelijke menthol geeft een tintelende stimulans aan de huid op de aangebrachte plek, wat leidt tot onvergetelijke orgasmes. Verder kun je genieten van de frisse, zoete geur.
De gel biedt langdurige glijeigenschappen. De speciale vetvrije formule is gemakkelijk af wasbaar met water en laat geen sporen na, zelfs niet in de meest gepassioneerde momenten. De lichte, zijdezachte textuur plakt niet en is bijzonder zuinig. Het glijmiddel kan gerust met elk type condoom worden gebruikt; het is dermatologisch getest, klinisch goedgekeurd en gemaakt in de EU!
Let op: Glijmiddelen kunnen de kans op zwangerschap verminderen, maar zijn nooit als anticonceptiemiddel bedoeld. Glijmiddelen bieden geen bescherming tegen seksueel overdraagbare aandoeningen.
Het merk Satisfyer
Satisfyer - zoveel meer dan een Duitse merk! Alles begon met de contactloze stimulatie van de clitoris dankzij innovatieve en gepatenteerde drukgolftechnologie - tegenwoordig verrijkt 's werelds toonaangevende merk in seksuele wellness het liefdesleven van meer dan 25.000.000 vrouwen, mannen en koppels in meer dan 100 landen met een divers assortiment aan producten en voortdurend nieuwe ideeën en moderne technologieën. Met kwaliteitskenmerken zoals hoogwaardig siliconen, 15 jaar garantie, waterdichte constructie en krachtige motoren, streeft het Duitse topmerk er altijd naar technologie en uitzonderlijk design in zijn producten te combineren. In de afgelopen jaren is Satisfyer er als geen ander in geslaagd meer dan 474 internationale designprijzen te winnen. Inclusief 73 keer de Red Dot en 19 keer de IF Design Award.
Artikelnummer.
pm009681_und
Kleur
ongedefinieerd
Batterij
fair-squared-sensitive-dry-52-mm-10-stuks-pm002591_tra
Inhoudswaarde
100 Milliliter
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Verrassend goed. Moet je echt eens proberen
Alles glijdt er perfect in
Dit is een zeer fijne gel, hij plakt niet als hij met een scheutje water wordt gemengd, maar puur gebruikt wordt hij plakkerig. Toch een lekker warmend effect en orgasmes die knallen! Overrompelt je gewoonweg
Megagevoel echt fantastisch
We gebruiken het vaak voor de seks om het intenser te maken
Gewoon echt fantastisch!!!
Soms wil het gewoon niet glijden, dus heb ik het altijd bij de hand in mijn nachtkastje ;)
Voor die prijs een heel goed gel, je kunt er niets verkeerd mee doen.
Met de 100 ml doe je verrassend lang omdat het super zuinig is.
Een geweldig glijmiddel van Satisfyer. Ze kunnen dus niet alleen toys XD