Gestreepte jurk met slip, 2 delig
Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
Maak je lingerielade spannender: weg met die saaie, oude topjes en hallo tegen verleidelijke mode die je prestaties in de kijker zet en je vrouwelijke charmes zachtjes benadrukt.
Verleiding in zakelijke stijl
De delicate krijtstreepjurk met bijpassende Brazilian creëert dankzij de ingebouwde beugels een prachtige buste en legt de nadruk op je decolleté. Over de ongevoerde cups loopt een speelse kanten rand die eindigt in een schattig strassdetail tussen je borsten. De jurk heeft een V-split aan de achterkant die ongewenste oneffenheden verhult. De bandjes van het jurkje zijn verstelbaar. De bijgeleverde slip heeft ook een krijtstreeppatroon en is voorzien van drie zwierige kanten randen in zacht roze. Dankzij de hoogwaardige materialen is een optimale pasvorm verzekerd (maat 36-42).
De merknaam Amorable by Rimba
De fabrikant Rimba wil zijn klanten niet alleen verrijken met exclusieve toys, maar ook met erotische lingerie voor hem en haar. Amorable by Rimba betovert avontuurlijke mannen en vrouwen met verleidelijke, sexy lingerie en ondeugende lingerie voor spannende momenten of sensuele rollenspelen. Wat je ook zoekt voor de avond of de volgende fetisjparty, Amorable by Rimba heeft de juiste lingerie voor iedereen.
Artikelnummer.
pm003750_bla
Kleur
zwart
Batterij
fair-squared-sensitive-dry-52-mm-10-stuks-pm002591_tra
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Geweldige pasvorm.