Satisfyer 'High Fashion' van aluminium
€ 149,94
-73%
Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
Een glas champagne in een rooftopbar boven de daken van de stad, een wellnesshotel met infinity pool of de nieuwe Satisfyer Luxury High Fashion in geborsteld aluminium - verwen jezelf gewoon, omdat je het kunt. Als je bij je favoriete Satisfyer niet op extravagantie wilt besparen, is deze elegante drukgolfvibrator in een cool luxe design het perfecte stuk voor je clitorale wellnessavonturen! De contactloze Airpulse-stimulatie laat je met 11 stijlvolle programma's op de snelweg naar plezier komen, hoewel alleen het aanzicht al je in orgasmische extase kan brengen dankzij de glanzende geborstelde aluminium afwerking in combinatie met nonchalante ergonomische rondingen en hoogwaardige knoppen.
Onvergetelijke orgasmes? Maar wel met stijl!
Met vloeiende elegantie legt de ring van extra zacht vloeibaar siliconen zich om je genotsknopje en verwent het met de gebruikelijke adembenemende Satisfyer drukgolfstimulatie. Met de intuïtieve bediening kun je tussen 11 intensiteiten schakelen en je persoonlijke favorieten ten volle benutten. Zo zoef je met de contactloze clitorisstimulatie samen met een bijna geruisloze motor richting orgasme! De ergonomische vorm van de Satisfyer Luxury High Fashion ligt comfortabel in de hand en geeft je dankzij de elegante geborstelde aluminium afwerking een koninklijk spelgevoel met een betoverende tactiele ervaring. Daarnaast biedt de tweede motor 10 heerlijke vibratieprogramma's, die je via een aparte knop kunt bedienen - dankzij de vele combinatiemogelijkheden zul je altijd het niveau vinden dat perfect op jouw behoeften is afgestemd. Onder de douche wordt de fraai vormgegeven drukgolfvibrator dankzij de waterdichte (IPX7) constructie een lustvol duikbootje, waarmee de belevenis onderwater nog intenser wordt!
Vanwege de Air Pulse kamers is de Satisfyer mogelijk niet geschikt voor een door hormoonbehandelingen vergrote clitoris - onze multitoys en vingervibrators bieden hiervoor de verschillende toepassingen en zouden interessant voor jou kunnen zijn.
Geef hem energie
Je Satisfyer is uitgerust met geïntegreerde accu's en is daarom milieuvriendelijk oplaadbaar. De meegeleverde magnetische USB-oplaadkabel kan indien nodig worden aangevuld met een standaard 5V-stekker.
Nog meer plezier met glijmiddel
Voor een maximaal soepele ervaring gebruik je je drukgolfvibrator altijd met een van de op het product afgestemde, op water gebaseerde glijmiddelen van Satisfyer. Dit maakt je ervaring intens en biedt een extra element van variatie. Ze zijn verkrijgbaar in de varianten Classic, Silky en Wärmend. De watergebaseerde samenstelling beschermt het siliconen en houdt het zijdeachtige matte oppervlak van de opzetkop mooi glad.
Materiaal en verzorging
De behuizing van de Satisfyer Luxury High Fashion is gemaakt van luxueus geborsteld aluminium, en de opzetkop is gemaakt van zijdezacht medisch siliconen. De zachte, nauwsluitende opzetstuk omhult de clitoris op een precieze en zachte manier. Het het hele toy kan eenvoudig met lauw water en wat zeep worden schoongemaakt. Met een paar sprays van een desinfecterende toycleaner zorg je voor een bijzonder grondige hygiëne - bij voorkeur met de perfect afgestemde Desinfectiespray.
Het merk Satisfyer
Satisfyer - veel meer dan een Duits merk! Alles begon met de contactloze stimulatie van de clitoris dankzij innovatieve en gepatenteerde drukgolftechnologie - tegenwoordig verrijkt 's werelds toonaangevende merk in seksuele wellness het liefdesleven van meer dan 25.000.000 vrouwen, mannen en koppels in meer dan 100 landen met een divers assortiment aan producten en voortdurend nieuwe ideeën en moderne technologieën. Met kwaliteitskenmerken zoals hoogwaardig siliconen, 15 jaar garantie, waterdichte (IPX7) constructie en krachtige motoren streeft het succesvolle Duitse merk ernaar om technologie met uitzonderlijk ontwerp in zijn producten te verenigen. In de afgelopen jaren is Satisfyer er als geen ander in geslaagd meer dan 474 internationale designprijzen te winnen. Inclusief 73 keer de Red Dot en 19 keer de IF Design Award.
Artikelnummer.
pm006223_sil
Gewicht
157 g
Kleur
zilver
Batterij
accu x 1 inbegrepen
Lengte
173 mm
Maximale diameter (mm)
15 mm
Breedte
42 mm
Hoogte
59 mm
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Voelt heel luxe aan :-) Dit is naar mijn mening het topmodel van de Satisfyer-serie. Ik ben erg tevreden, want hij verwent me elke keer weer ;)
Ik wist niet dat er zulke hoogwaardige toys zijn die helemaal niet duur zijn. Ik heb mezelf gewoon getrakteerd op de High Fashion. :-))
Een ongelooflijk gevoel! Voor mij persoonlijk is het te sterk, ik gebruik het nooit boven de vierde stand. Dat is meer dan genoeg. Zeer aan te bevelen en veel plezier meiden. Mijn man vindt het geweldig om me ermee te verwennen!
Dit was het hoogtepunt van mijn bestelling! Echt fantastisch voor elke vrouw die niet altijd een orgasme krijgt tijdens de seks. Niet alleen ik, maar ook mijn partner geniet ervan om het op mij uit te testen ;))
Al zoveel orgasmes in de eerste week bezorgd. Ik ben enthousiast!
Helemaal cool! Ben blij dat ik hem gekocht heb :)
Een echte handknuffelaar en absoluut prachtig!!
Voor heel speciale vrouwen met interesse in coole designs.
Ziet er super cool uit en voelt geweldig!
Ik overweeg een vitrinekast in mijn slaapkamer te plaatsen, zulke toys zijn te mooi om te verbergen^^