search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Leten

'SM390 - Super Masturbator', 27 cm

79,98
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
Leten

'SM390 - Super Masturbator', 27 cm

(8)

115,95

-31%

79,98
Prijs incl. 21% BTW
  • oplaadbaar
  • met verwarmingsfunctie
  • Laagsteprijsgarantie
  • glijvriendelijk materiaal
  • Beste prijs
  • het speeltje voor echte mannen
  • 10 vibratieprogramma's

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Geniet van ongeëvenaarde orgasmes met de SM390 Super Masturbator van Leten. Dit speeltje verwent je op zo'n erotische manier dat je het niet meer wilt missen.

Laat jezelf verwennen door deze masturbator en geef je over aan je verlangens. Wanneer, hoe, waar? Dat bepaal jij alleen. Een masturbator is een geweldig toy voor mannelijke zelfbevrediging. Het nauwe, op en neer bewegende genotskanaal omsluit je stijve penis, terwijl de opwindende structuur binnenin zijn werk doet - jij bepaalt wanneer je het hoogtepunt bereikt.

De krachtige motor brengt je met 10 verschillende vibratieprogramma's naar het toppunt van je genot: van zachte stimulatie tot intense vibratie.

Genot en erotiek

Het genopte genotskanaal nodigt jou en je beste stuk uit om er helemaal voor te gaan.

Er wacht meer op je

Hoogsensuele massages voor je beste stuk wachten op je! Bijzonder prikkelend: dit toy kreunt bij elke stoot en heeft een verwarmingsfunctie - voor een uiterst realistische ervaring!

Lust, passie, prachtige hoogtepunten en liefdesspel met nog meer sensualiteit: dat en meer beleef je met de masturbator van Leten. Klaar voor nieuwe hoogtes?

Leveringsomvang

Het product bevat ingebouwde batterijen die je gemakkelijk kunt opladen met de meegeleverde USB-oplaadkabel.

Materiaal en verzorging

De buitenzijde van het toy is gemaakt van ABS-kunststof. Het materiaal is zeer duurzaam en sterk. Dankzij het breuk- en krasbestendige oppervlak zijn toys van kunststof niet alleen bijzonder glad, maar ook hygiënisch en eenvoudig schoon te maken. Voor oppervlakkige reiniging volstaat het afspoelen met warm water en zeep, voor een grondige reiniging gebruik je een toy-cleaner. Het interieur van de masturbator is gemaakt van TPE-materiaal. Het materiaal is vrij van weekmakers en geurloos. Het past zich snel aan je lichaamstemperatuur aan en is zeer elastisch en zacht. Met de juiste verzorging is TPE duurzaam en bestand tegen slijtage. Je kunt het reinigen met water en milde zeep, en voor een bijzonder grondige reiniging gebruik je een antibacteriële speelgoedreiniger. Voor nog meer plezier gebruik je een glijmiddel.

Het merk Leten

Leten wil mannen en vrouwen verblijden met technologisch geavanceerde toys: Leten biedt alles, van glijmiddelen tot spannende toys met app-bediening, die je compleet verwennen. Bij Leten vind je nieuwe accessoires voor je nachtkastje die zowel visueel aantrekkelijk als functioneel uitstekend zijn.

Artikelnummer.

pm008506_whi

Gewicht

650 g

Kleur

blauw

Batterij

accu x 1 inbegrepen

Lengte

270 mm

Maximale diameter (mm)

45 mm

Maximale lengte

110 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(01/2023)

Geweldig, veel plezier mee. Het gekreun klinkt een beetje kunstmatig en er zouden meer modi mogen zijn. Ik zet hem niet vaak aan.

(01/2021)

Je voelt je weer een man.

(07/2022)

Ik had me iets beter voorgesteld. De sleeve is moeilijk terug te plaatsen. Het gekreun klinkt realistisch. De stootvariaties zijn leuk.

(02/2021)

Het zou ook 5 cm groter kunnen zijn.

Vergelijkbare favorieten
arrowLongLeft iconarrowLongRight icon