search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Blush Novelties

'Jet - Destroyer', 25 cm

44,99
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
jet---destroyer-25-cm-Zwart-1
Blush Novelties

'Jet - Destroyer', 25 cm

(5)

64,98

-30%

44,99
Prijs incl. 21% BTW
  • soepel
  • met ballenhouder
  • Laagsteprijsgarantie
  • realistisch ontwerp
  • Beste prijs
  • eikelvormige punt
  • glijvriendelijk materiaal

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Jouw wensen zijn gehoord! Met de natuurdildo Jet - Destroyer van Blush Novelties beleef je explosieve hoogtepunten en verwen je jezelf met ongekende passie. Verwen jezelf met deze zwarte, erotische genotsstaaf.

Met deze natuurdildo sta je klaar voor realistisch plezier. Laat je fantasie de vrije loop terwijl je jezelf naar een climax brengt met je genotsbrenger. Visueel een absolute blikvanger! De uitstraling van natuurdildo's wekt alleen al door hun uiterlijk de zin voor een sensuele ontmoeting.

Het penisachtige ontwerp zorgt er niet alleen voor dat je favoriete toy er prachtig uitziet, het verleidt je ook met zijn sensuele reliëf. De eikelachtige top zorgt voor opwindende stimulatie. Voor een realistische ervaring kun je je genotsbrenger met een zuignap bevestigen. Geniet volledig handsfree van de voldoening en geef je over aan een ritmische roodgloeiende passie zoals bij echt vrijen, aangestuurd door jouw lichaam.

Genot en erotiek

De flexibiliteit van dit genotsobject zorgt voor ongeremd plezier en maakt de ervaring veelzijdig. Vurig, teder of liefdevol - het maakt niets uit! Jij bepaalt volledig de grenzen.

Voor zowel anale als vaginale strelingen! Vergeet niet om tussen de speeluren in goed te desinfecteren.

Afwisselende speeluren

Vooral kenners komen hier goed aan hun trekken! Weet je wat je nodig hebt om rillingen door je hele lichaam te voelen gaan? Dan ben je hier aan het juiste adres!

Aarzel niet en geniet! De zwarte natuurdildo van Blush Novelties maakt snel zin in meer.

Materiaal en onderhoud

De toy is vervaardigd van zacht PVC, een materiaal dat uiterst duurzaam is. Daardoor is eenvoudig onderhoud gegarandeerd. Het oppervlak heeft een soepel en glad gevoel. Voor optimaal genot raden wij het gebruik van glijmiddel aan. Met een speciale speelgoedreiniger samen met lauw water en milde zeep bereik je een grondige reiniging.

Het merk Blush Novelties

Het merk Blush Novelties biedt uitzonderlijke en opwindende toys voor mannen en vrouwen. Het assortiment omvat een ruime keuze aan vibrators, dildo's, masturbators, cockringen, plugs en penismouwen. Blush Novelties vervaardigt hoogwaardige producten en heeft voor elke toy liefhebber iets in hun kleurrijke assortiment. Blush Novelties heeft luxe productlijnen die je liefdesleven spannender en opwindender maken.

Artikelnummer.

pm009526_bla

Gewicht

1339 g

Kleur

zwart

Batterij

fair-squared-sensitive-dry-52-mm-10-stuks-pm002591_tra

Lengte

250 mm

Maximale diameter (mm)

80 mm

Maximale lengte

200 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(01/2024)

Gewoon geweldig. Maar absoluut niet geschikt voor beginners. Maar de ervaring is het waard als hij helemaal in je is verdwenen.

(07/2023)
(10/2022)

Mooie afwerking, geen geur bij het uitpakken en een prachtige kleur. Het ziet eruit als gegoten met een subtiel glitseffect. Zeer glad; als je meer effecten zoekt, voldoet het aan je verwachtingen. Niet te hard, het geeft een beetje mee, wat erg prettig is. De zuignap blijft alleen plakken op gladde oppervlakken. Het was een uitstekende aankoop! Niets voor onervaren gebruikers ;) want het is echt groot :p